1. Anasayfa
 2. Finans

Papara Hesap Kiralama Cezası Belli Oldu!

Papara Hesap Kiralama Cezası Belli Oldu!
PAPARA Hesap Kiralama Cezası

Son dönemlerde giderek yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan yeni bir ödeme şirketi mevcut. Bu şirket, pek çoğumuzun tahmin edebileceği üzere Papara. Yerli bir kuruluş olan Papara, “Finansal Özgürlük” sloganıyla tüketicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Gün geçtikçe birçok yeni kullanıcı kazanmaya devam ediyor..

Türkiye’nin son dönemlerdeki en popüler finans araçlarından bir tanesi olan Papara’da ilginç bir olay yaşanıyor. Papara’nın kullanıma başladığı günden bu yana bazı sorunları ve yasal olmayan bazı işlerde kullanıldığı görülmeye başlandı. Sıklıkla dolandırıcılık maksatlı kullanılan, Papara hesap kiralama olayı gündeme gelmeye başladı.

Papara Hesap Kiralama Nedir?

Papara para transfer hızı çok fazladır. Bahis siteleri özellikle bu durumu kullanmaktadır. Papara hesap kiralayarak kolayca işlemlerini hallediyorlar. Fakat bu kadar kolay olmayabilir. Yeni dolandırıcılık olarak en başta artık Papara hesap kiralama işlemi gelmektedir. Mali Suçlar Araştırma Kurulu bu duruma el attı. Papara hesabınızdan büyük miktarda bir tutar çekilecek olursa papara direk bunu fark ederek, MASK’a bildirecek ve incelemeye alınarak incelenmeye başlanacaktır. Eğer hesap kiralanması ortaya çıkarsa kiralayan ve satın alan kişilerin tümü suçlu sayılacaktır. 

Papara Hesap Kiralama Cezası Nedir?

Papara Hesap Kiralama Durumunda Yapmanız Gerekenler

Papara hesap kiralama olarak hesabınızı almak isteyen dolandırıcılara itibar etmeyerek, direk onlineislemler.egm.gov.tr linkine tıklayarak ihbar ediniz.

İçeriğimizi Değerlendirin!
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  bay_ld_m
  Bayıldım
 • 0
  sevindim
  Sevindim
 • 0
  belirsiz
  Belirsiz
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  de_i_bunu
  Değiş Bunu

Merhaba, biz TECHNO MOA olarak teknoloji tutkunu, yeniliklere meraklı ve burada en güncel teknoloji haberlerini sizinle paylaşıyoruz. İyi okumalar!

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir